| дължина | 63 mm |
| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,02 kg |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| цвят | зелен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |