| форма | кръгъл |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 92 °C |
| точка на (пре)включване | 87 °C |
| тегло | 0,054 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 92 °C |
| точка на (пре)включване | 87 °C |
| тегло | 0,054 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на отваряне | 92 |
| температура на затваряне | 87 °C |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| от температура | -92 °C |
| температурен диапазон до | +87 °C |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| форма | кръгъл |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| цвят | черен |
| точка на (пре)включване | 92,87 °C |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| точка на включване | 97 °C |
| точка на изключване | 92 °C |
| брой на полюсите | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| мярка на резбата | M 22 x 1,5 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 87 °C |
| точка на включване до | 92 °C |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 29 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |