| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | grey |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12.1.5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 12 |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | сив |
| IDизпълнение на щекера | grey |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |