| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,015 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| диаметър на корпуса | 20 mm |
| мярка на резбата | 20 mm |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| дължина 1 | 53 mm |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | SIEMENS |
| вид на монтаж | пъхнат |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| дължина 1 | 53 mm |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | SIEMENS |
| вид на монтаж | пъхнат |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,018 kg |
| необходими бройки | 1 |