| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 12 |
| брой контакти | 1 |
| цветна маркировка | лилав |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 12 |
| брой контакти | 1 |
| цветна маркировка | лилав |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 1/8 x 27 NPT |
| цвят | бял |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | винтов конектор |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |