| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPTF |
| брой на полюсите | 1 |
| цветна маркировка | червен |
| цвят | зелен |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| температура на отваряне | 102 |
| температура на затваряне | 93 °C |
| страна на монтаж | водна помпа |
| точка на изключване | 97 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 3/8"- 18 NPTF |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| цветна маркировка | сив |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | +97 °C |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| мярка на резбата | 1/8 x 27 NPT |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| цвят на фронтален обръч | черен |
| вид на монтаж | винтов конектор |
| точка на (пре)включване | 102,97 °C |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| от температура | 100 °C |
| температурен диапазон до | +90 °C |
| от температура | 110 °C |
| температурен диапазон до | +95 °C |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27-NPT |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 100 Ом |
| съпротивление | 871 Ом |
| цвят | оранжев |
| мярка на резбата | M 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на включване | 103 °C |
| точка на изключване | 98 °C |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| точка на (пре)включване | 92,87 °C |
| вид на монтаж | завинтен |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| мярка на резбата | M 22 x 1,5 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 87 °C |
| точка на включване до | 92 °C |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 29 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |