| цвят | зелен |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,114 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | водна помпа |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,114 kg |
| необходими бройки | 1 |
| съответства на цвета на оригиналната част | жълт |
| съответства на цвета на оригиналната част | лилав |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен |
| мярка на резбата | 1/8-27-NPT |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | лилав |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 124 Ом |
| съпротивление | 843 Ом |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | +97 °C |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| мярка на резбата | 1/8 x 27 NPT |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| цвят на фронтален обръч | черен |
| вид на монтаж | винтов конектор |
| точка на (пре)включване | 102,97 °C |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| точка на (пре)включване | 92,87 °C |
| вид на монтаж | завинтен |
| съответства на цвета на оригиналната част | сив |
| мярка на резбата | M 22 x 1,5 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 87 °C |
| точка на включване до | 92 °C |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 29 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |