| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | зелен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | зелен |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| външна резба | 1/8" - 27 NPTF mm |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | зелен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| мярка на резбата | 1/8 x 27 NPT |
| цвят | зелен |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | винтов конектор |
| страна на монтаж | водна помпа |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 103 °C |
| работна температура до | 98 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | 3/8"- 18 NPTF |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| цветна маркировка | сив |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | +97 °C |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| мярка на резбата | 1/8 x 27 NPT |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| цвят на фронтален обръч | черен |
| вид на монтаж | винтов конектор |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 103 °C |
| точка на (пре)включване | 98 °C |
| тегло | 0,051 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 88 °C |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| IDизпълнение на щекера | 2 polig |
| мярка на резбата | M22x1,5 |
| цвят | зелен |
| точка на (пре)включване | 102,97 °C |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 103 °C |
| точка на (пре)включване | 98 °C |
| тегло | 0,051 kg |
| необходими бройки | 1 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27-NPT |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 100 Ом |
| съпротивление | 871 Ом |
| точка на (пре)включване | 92,87 °C |
| температура на отваряне | 100 |
| температура на затваряне | 95 °C |
| от температура | 100 °C |
| температурен диапазон до | 105 °C |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| мярка на резбата | 1/8-27-NPT |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 100 Ом |
| съпротивление | 871 Ом |