| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | 1/8-27 NPTF |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | черен |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPT |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | черен |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPT |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | черен |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPT |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | черен |
| IDизпълнение на щекера | Square Plug |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | червен/ черен |
| мярка на резбата | 1/8-27-NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 750 Ом |
| съпротивление | 95 Ом |