| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| размер на ключ | 17 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | червен |
| точка на изключване | 87 °C |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 93 °C |
| работна температура до | 86 °C |