| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 5/8" UNF |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 95 °C |
| работна температура до | 90 °C |