| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| температура на отваряне | 90 |
| температура на затваряне | 85 °C |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 90 °C |
| работна температура до | 85 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| външна резба | M12 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| температурен диапазон | 87 |
| мярка на резбата | M16x1,5 |