| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| размер на ключ | 17 |
| брой на полюсите | 1 |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| работна температура от | 97 °C |
| работна температура до | 92 °C |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| размер на ключ | 13 MM |
| дълбочина на монтаж | 22 mm |
| точка на изключване | 92 °C |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| брой контакти | 1 |
| точка на (пре)включване | 85 °C |
| мярка на резбата | M16x1,5 |