| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 1 |
| мярка на резбата | M16 |
| размер на ключ | 18 [mm] |
| мярка на резбата | 1/8-GAS |
| размер на ключ | 13 MM |
| дълбочина на монтаж | 22 mm |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 2 |
| точка на (пре)включване | 75 °C |
| мярка на резбата | 3/8 PT |
| точка на (пре)включване | 17 °C |
| мярка на резбата | PT 3/8 |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 21 |
| цвят | черен |
| цветна маркировка | светлосин |