| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | зелен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 19 °C |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой контакти | 3 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | сив |