| дължина | 45,5 mm |
| дължина | 89 mm |
| външен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 15 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 45,5 mm |
| дължина | 89 mm |
| външен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 15 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,010 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 9 mm |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 88 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 88 mm |
| височина | 18,2 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |