| дължина | 70 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен многостен |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 45 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 70 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен многостен |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| дължина на болта под главата | 45 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |