| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 92 °C |
| работна температура до | 82 °C |
| за номер артикул | 82641 |
| тегло | 0,05 kg |
| температура на отваряне | 92 |
| температура на затваряне | 82 °C |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330181 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| вид на монтаж | пъхнат |
| цвят | бял |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2697 Ом |
| съпротивление | 286 Ом |
| за OEномер | 7700782503 |
| точка на изключване | 82 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| точка на (пре)включване | 92,82 °C |
| температура на затваряне | 82 °C |
| температура на отваряне | 92 |
| размер на ключ | 29 |
| за номер артикул | 819745 |
| брой на полюсите | 3 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | 20 mm |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| цвят | зелен |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| мярка на резбата | 20 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |