| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,01 kg |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| цвят | зелен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 75 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 9 mm |