| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 85 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| материал | метал |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 85 mm |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 9 mm |