| размер на ключ | 13 |
| мярка на резбата | 1/8 x 27 NPT |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 13 |
| присъединителна техника | 1 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| дължина | 61 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| дължина на болта под главата | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 61 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| дължина на болта под главата | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,023 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,025 kg |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| цвят | син |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 12 |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | черен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-929 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 150 °C |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 2 |