| брой на полюсите | 2 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| мярка на резбата | M 12 |
| тегло | 0,025 kg |
| от температура | 25 °C |
| дължина | 63 mm |
| температурен диапазон до | 80 °C |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| от температура | 25 °C |
| температурен диапазон до | 80 °C |
| дължина | 63 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| дължина на болта под главата | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| мярка на резбата | M12 |
| присъединителна техника | 2 x 2.8 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| цвят | черен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 19 |