| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| външен диаметър | 27 mm |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 36,7 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| дължина на резбата | 9,7 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| тегло | 0,014 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 36,7 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| дължина на резбата | 9,7 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой контакти | 1 |
| материал | месинг |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| тегло | 0,014 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 100 °C |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| тегло | 0,045 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на изключване | 95 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 100 °C |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| тегло | 0,045 kg |
| необходими бройки | 1 |
| температура на затваряне | 95 °C |
| температура на отваряне | 100 |
| размер на ключ | 29 |
| за номер артикул | 819746 |