| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| дължина | 36,7 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| мярка на резбата | M10x1,0 |
| дължина на резбата | 9,7 mm |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 100 °C |
| работна температура до | 95 °C |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.C. |
| температура на отваряне | 100 |
| температура на затваряне | 95 °C |
| цвят на корпуса | черен |
| тегло | 0,055 kg |
| точка на включване | 100 °C |
| точка на изключване | 95 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 50 |
| точка на включване | 100 °C |
| точка на изключване | 95 °C |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 100 °C |
| работна температура до | 95 °C |
| температура на отваряне | 95 |
| температура на затваряне | 90 °C |
| от температура | 120 °C |
| температурен диапазон до | 115 °C |
| цвят на корпуса | син |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 87 °C |
| работна температура до | 82 °C |
| точка на (пре)включване | 95,9 °C |
| точка на (пре)включване | 120.115 °C |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.C. |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| работна температура от | 87,95 °C |
| работна температура до | 82,9 °C |
| температура на отваряне | 100 |
| температура на затваряне | 95 °C |
| вид на монтаж | завинтен |
| мярка на резбата | M 22 x 1,5 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 95 °C |
| точка на включване до | 100 °C |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 29 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 100 °C |
| работна температура до | 95 °C |