| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,025 kg |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| IDизпълнение на щекера | white |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |