| точка на изключване | 82 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| за OEномер | 126415 |
| вид на монтаж | завинтен |
| мярка на резбата | M 22 x 1,5 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 67 °C |
| точка на включване до | 82 °C |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 29 |
| паспортно напрежение | 12 V |