| мярка на резбата | 20 mm |
| брой контакти | 1 |
| за номер артикул | 330637 |
| точка на (пре)включване | 118 °C |
| точка на (пре)включване | 117 °C |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| тегло | 0,014 kg |
| необходими бройки | 1 |