| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| цвят | зелен |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 92 °C |
| работна температура до | 87 °C |
| температура на отваряне | 92 |
| температура на затваряне | 87 °C |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| цвят | зелен |
| цветна маркировка | жълт |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 5000 Ом |
| съпротивление | 600 Ом |
| цвят | зелен |
| цветна маркировка | жълт |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 5000 Ом |
| съпротивление | 600 Ом |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 122 °C |
| цвят | син |
| размер на ключ | 20 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| цветна маркировка | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 12 |
| брой на полюсите | 2 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| за номер артикул | 330194 |
| брой контакти | 2 |
| точка на изключване | 91 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19mm |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-922 |
| точка на (пре)включване | 92,87 °C |
| за OEномер | 126443 |
| цветна маркировка | син |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| мярка на резбата | M 14 |
| брой на полюсите | 2 |
| точка на (пре)включване | 118 °C |
| стъпка на резбата | 1,25 mm |
| точка на (пре)включване | 50 °C |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 50 °C |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 20 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 50 °C |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| присъединителна техника | 4 x 2.8 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| цвят | син |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 24 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| цвят | зелен |
| размер на ключ | 19 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой контакти | 2 |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 4 |
| мярка на резбата | M14 |
| размер на ключ | 24 [mm] |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| цветна маркировка | черен |
| мярка на резбата | M14x1,25 |
| точка на (пре)включване | 50 °C |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| размер на ключ | 20 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| цветна маркировка | черен |
| мярка на резбата | M14x1,25 |
| точка на (пре)включване | 50 °C |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| размер на ключ | 20 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| мярка на резбата | M14x1,25 |
| превключвател | с термошалтер |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| паспортно напрежение | 12 V |