| мярка на резбата | 20 mm |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| цвят | жълт |
| размер на ключ | 20 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| тегло | 0,014 kg |
| необходими бройки | 1 |