| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 85 °C |
| точка на изключване | 80 °C |
| температура на отваряне | 95 |
| температура на затваряне | 85 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | 92 °C |
| точка на (пре)включване | 95,85 °C |
| точка на (пре)включване | 102,92 °C |