| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 85 °C |
| точка на изключване | 80 °C |
| температура на отваряне | 95 |
| температура на затваряне | 85 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | 92 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой звена на верига | 50 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 3 |
| брой звена на верига | 50 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| точка на (пре)включване | 95,85 °C |
| точка на (пре)включване | 102,92 °C |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| присъединителна техника | 3 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | +92 °C |
| от температура | -95 °C |
| температурен диапазон до | +85 °C |
| вид на монтаж | завинтен |
| мярка на резбата | M 22 x 1,5 |
| превключвател | с двоен термо-шалтер |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 87 °C |
| точка на включване до | 102 °C |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| брой контакти | 3 |
| размер на ключ | 29 |
| паспортно напрежение | 12 V |