| точка на изключване | 82 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| температурен диапазон до | 77 °C |
| от температура | 87 °C |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 75 °C |
| точка на изключване | 70 °C |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 88 °C |
| работна температура до | 79 °C |
| вид на монтаж | завинтен |
| мярка на резбата | M 22 x 1,5 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на включване от | 77 °C |
| точка на включване до | 82 °C |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 29 |
| паспортно напрежение | 12 V |