| точка на изключване | 82 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 90 °C |
| точка на изключване | 85 °C |