| мярка на резбата | 20 mm |
| брой контакти | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | пъхнат |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |