| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 96 °C |
| работна температура до | 88 °C |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| за номер артикул | 330177 |
| брой контакти | 2 |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.025 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 115 °C |
| работна температура до | 105 °C |
| точка на (пре)включване | 115.105 °C |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |