| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| IDизпълнение на щекера | 2 Pin |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 75 °C |
| точка на изключване | 70 °C |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 95 °C |
| работна температура до | 90 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |