| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 96 °C |
| работна температура до | 88 °C |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 82 °C |
| работна температура до | 72 °C |