| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| за номер артикул | 330177 |
| брой контакти | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 75 °C |
| точка на изключване | 70 °C |
| точка на (пре)включване | 96,88 °C |
| температура на отваряне | 96 |
| температура на затваряне | 88 °C |
| точка на (пре)включване | 115.105 °C |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |