| мярка на резбата | M12x1.5 |
| IDизпълнение на щекера | 2 Pin |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 22 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 22 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 22 mm |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | кафяв |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |