| точка на изключване | 87 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 92 °C |
| работна температура до | 87 °C |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M22x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 22x1,5 |
| размер на ключ | 27 mm |
| брой звена на верига | 30 |
| брой контакти | 2 |
| дълбочина на монтаж | 12 mm |
| точка на включване от | 92 °C |
| точка на включване до | 87 °C |
| брой на полюсите | 1 |
| мярка на резбата | 1/8x27 NPTF |
| цвят | черен |
| точка на (пре)включване | 92,87 °C |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 90 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 90 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 29 |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| от температура | -87 °C |
| температурен диапазон до | +92 °C |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27-NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 628 Ом |
| съпротивление | 74 Ом |