| температура на отваряне | 92 |
| температура на затваряне | 87 °C |
| мярка на резбата | M 22x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| точка на изключване | 110 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| брой звена на верига | 70 |
| точка на включване | 75 °C |
| точка на изключване | 70 °C |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 29 |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| от температура | -87 °C |
| температурен диапазон до | +92 °C |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| брой контакти | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | 1/8-27-NPT |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 628 Ом |
| съпротивление | 74 Ом |