| точка на изключване | 87 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| точка на включване | 88 °C |
| точка на изключване | 83 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 88 °C |
| точка на изключване | 83 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |