| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| работна температура от | 90 °C |
| работна температура до | 85 °C |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| мярка на резбата | PT 1/8 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 12 |
| цветна маркировка | жълт |
| точка на изключване | 85 °C |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| външна резба | M12 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| монтажен диаметър | 26,5 mm |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| брой контакти | 1 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | естествен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |