| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| дебелина | 3,5 mm |
| точка на (пре)включване | 0 °C |
| точка на (пре)включване | 125 °C |
| мярка на резбата | M10x1 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 1 |
| размер на ключ | 14 |
| дължина | 25,3 mm |
| за OEномер | 035 919 369 C |
| присъединителна техника | 1 x 6,3 mm |
| размер на ключ | 13 |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| тегло | 0,01 kg |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| температурен диапазон до | 125 °C |
| размер на ключ | 13 |
| цвят | черен |
| присъединителна техника | 1 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| брой контакти | 1 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | M10x1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 13 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| от температура | 0 °C |
| температурен диапазон до | 125 °C |
| мярка на резбата | M10x1 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 13 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 95 °C |
| работна температура до | 85 °C |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M 22 x 1,5 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,06 kg |
| от температура | 95 °C |
| температурен диапазон до | 84 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 330296 |
| брой контакти | 2 |
| точка на изключване | 84 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 3 |
| от температура | 95 °C |
| температурен диапазон до | 84 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | 92 °C |
| цветна маркировка | сив |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 92 °C |
| точка на изключване | 87 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| цвят | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| точка на (пре)включване | 95,9 °C |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| от температура | -90 °C |
| температурен диапазон до | +95 °C |
| за OEномер | 191 959 481 C |
| IDизпълнение на щекера | 2 Pin |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| размер на ключ | 29 |
| присъединителна техника | 3 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | +92 °C |
| от температура | -95 °C |
| температурен диапазон до | +85 °C |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 3 |
| от температура | 95 °C |
| температурен диапазон до | 84 °C |
| от температура | 102 °C |
| температурен диапазон до | 92 °C |
| цветна маркировка | сив |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |