| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цвят | сив |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| работно напрежение | 12 V |
| точка на включване от | 91 °C |
| точка на включване от | 84 °C |
| точка на включване до | 102 °C |
| точка на включване до | 95 °C |
| размер на ключ | 29 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят | черен |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 |
| брой на полюсите | 3 |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| брой на полюсите | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на нарезите/ дупките | 1 |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| точка на включване | 95 °C |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на включване | 102 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| брой на полюсите | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| IDизпълнение на щекера | 2 Pin |