| контролен знак за преглед | VALEO663 |
| размер на ключ | 32 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 69,5 mm |
| външна резба | M30 x 2,5 mm |
| дължина на резбата | 17 mm |
| размер на ключ | 32 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,021 kg |
| необходими бройки | 1 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| дължина | 69 mm |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ограничаващ зъб |
| брой на полюсите | 2 |
| за OEномер | 251 919 372 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | син |
| вариант на екипировка | At thermostat house |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 130 °C |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| диаметър | 20 mm |
| мярка на резбата | -- |
| размер на ключ | -- |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 150 °C |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| размер на ключ | 13 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 1 |
| брой контакти | 2 |
| цветна маркировка | зелен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| присъединителна техника | 1 x 6,3 mm |
| размер на ключ | 13 |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| тегло | 0,01 kg |
| дължина | 69 mm |
| дължина | 69 mm |
| тегло | 25 g |
| брой контакти | 2 |
| цветна маркировка | зелен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| температурен диапазон до | 125 °C |
| размер на ключ | 13 |
| цвят | черен |
| присъединителна техника | 1 x 6,3 mm |
| вид на монтаж | контакт с плоска клема |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| диаметър | 20 mm |
| мярка на резбата | -- |
| размер на ключ | -- |
| цвят | син |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | син |
| диаметър | 20 mm |
| размер на ключ | 32 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 69,5 mm |
| външна резба | M30 x 2,5 mm |
| дължина на резбата | 17 mm |
| размер на ключ | 32 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,021 kg |
| необходими бройки | 1 |
| от температура | 87 °C |
| температурен диапазон до | 76 °C |
| от температура | 93 °C |
| температурен диапазон до | 82 °C |
| брой на полюсите | 3 |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | зелен |
| вид на монтаж | пъхнат |
| цвят | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 1000 Ом |
| съпротивление | 148 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| вид на монтаж | пъхнат |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 322 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| вид на монтаж | пъхнат |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 322 Ом |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 29 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| точка на (пре)включване | 60 °C |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| точка на (пре)включване | 60 °C |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой контакти | 2 |
| цветна маркировка | зелен |
| цвят | черен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| точка на (пре)включване | 60 °C |
| точка на изключване | 79 °C |
| точка на изключване | 85 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на включване | 87 °C |
| точка на изключване | 76 °C |
| точка на включване | 93 °C |
| точка на изключване | 82 °C |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 mm |
| температура на затваряне | 79 °C |
| точка на изключване | 85 °C |
| температура на отваряне | 87 |
| точка на (пре)включване | 93 °C |
| размер на ключ | 29 |