| за OEномер | 035 919 369 C |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | червен |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| точка на изключване | 84 °C |
| точка на изключване | 91 °C |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 92 °C |
| работна температура до | 87 °C |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| точка на (пре)включване | 95,85 °C |
| точка на (пре)включване | 102,92 °C |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| работна температура до | 90,95 °C |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M18x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Weatherpack |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 298 Ом |
| съпротивление | 391 Ом |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| размер на ключ | 29 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.O. |
| работна температура до | 90,95 °C |