| мярка на резбата | 5/8x18 UNF |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| цветна маркировка | бял |
| тегло | 0,045 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 90 °C |
| точка на (пре)включване | 95 °C |
| цветна маркировка | бял |
| тегло | 0,045 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 100,95 °C |
| дължина | 57 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| повърхност | поцинкован |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 57 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| повърхност | поцинкован |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |