| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 100 °C |
| работна температура до | 95 °C |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| работна температура от | 92 °C |
| работна температура до | 87 °C |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 5/8" x 18 UNF |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 57 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| повърхност | поцинкован |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 57 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| повърхност | поцинкован |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |