| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| IDизпълнение на щекера | Oblong Plug |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPT |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | бял |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |